На головну Рос

Шкiльнi новини

Ці нескладні для виконання, але дієві рекомендації може взяти на озброєння кожен учень і з користю реалізувати їх у своєму повсякденному житті у період карантину.


Далее...

На відділенні творчого розвитку зустрічали новий рік наймолодші учні нашої школи . Вони як ніхто чекали в гості Дідуся Мороза та інших казкових персонажів і дуже готувалися до цієї події. Тому свято і вдався. Звучали пісні, вірші, вручалися подарунки. Всім було цікаво і радісно.

Далее...

Новорічне свято для учнів старшої групи відділення творчого розвитку припав до смаку всім, хто на ньому був присутній. Продемонструвати свої таланти могли всі охочі, про що подбали педагоги відділення, які підготували з дітьми невелику новорічну концертну програму.


Далее...

Ознакою нашого сьогодення стають нові реалії, пов’язані з пандемією Covid-19, зокрема, введення дистанційного навчання для школярів. Про те, що можуть зробити батьки, щоб діти швидше адаптувалися до цієї новації, йдеться у рекомендаціях психолога. Їх підготувала Лариса Азарова, практичний психолог ДШМ №6.


1. Підтримуйте власну дитину – спілкуйтесь з нею.

2. Намагайтеся зрозуміти стан дитини, її почуття. Признайтесь, що ви теж маєте труднощі з організацією часу вдома в період карантину.

Складіть розпорядок на день, на тиждень

3. Триває процес адаптації до нових умов функціонування. У когось він триває два тижні, а у когось – 2 місяці. Будьте терплячими до своєї дитини!

4. Пам’ятайте, що ви не вчителі для своїх дітей, дитина може не сприймати вас у цій ролі…

5. День не має перетворюватись на суцільне виконання домашніх завдань; школа не повинна асоціюватись із додатковим покаранням (постійними уроками вдома)

6. Чітко визначте місце у помешканні, де є «ділова» зона вашої дитини – де вона вчиться вдома

7. Перерви мають бути і при дистанційному навчанні: 

маленькі втомлюються за 10-15 хвилин, підлітки – десь за півгодини.

8. Вчасно провітрюйте помешкання. Якщо дитина перебуває в задусі, у неї знижується активність, вона втомлюється, закатує істерики. Чим менше повітря, тим гірші результати навчання.

9. Складіть з дитиною план: ти починаєш робити оце, потім – це. Адже якщо дитина бачить одразу усі завдання, то така кількість приводить до паніки і їй легше взагалі закрити щоденник або месенджер.

10.Встановіть обумовлений час або дзвоник будильника, який кличе до навчання. Або ми говоримо: “За 10 хвилин сідаємо за уроки”.

Наказом №82-ОД від 22.12.2020 року директора Дитячої школи мистецтв №6 Валентини Сальникової  визначено порядок роботи навчального закладу на вказаний період. Встановлюється канікулярний період та оголошується перехід на дистанційну форму навчання в січні 2021 року.

 Далее...

17 грудня відбувся відкритий обласний турнір з чирлідингу "Loco Dance Winter Cup 2020". Серед його учасників - 11 команд з Харкова, Харківської області (м Дергачі, с.м.т. Нова Водолага) і столична команда з Києва.


Далее...